ضرب شست پلیس به اراذل و اوباش تهران

به گزارش بابا آب داد، پلیس تهران از دستگیری هفت شرور خبر داد که با درگیری مسلحانه، امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره انداخته بودند.

ضرب شست پلیس به اراذل و اوباش تهران

به گزارش گروه حوادث بابا آب داد از فارس، با تلاش مأموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران، 7 شرور متواری که در شهرری با درگیری مسلحانه موجب رعب و وحشت شهروندان شده بودند، دستگیر شدند.

برپایه این گزارش، پنجم مرداد سال جاری یک فقره درگیری مسلحانه منجر به جرح و قدرت نمایی با سلاح که موجب رعب و وحشت شهروندان و ناامنی در بین اهالی یکی از محلات شهرری شده بود به مرکز فوریت های پلیسی اعلام شد.

بر این اساس، تیمی از مأموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام و مسؤولیت پرونده و شناسایی و دستگیری عاملان درگیری مسلحانه را برعهده گرفتند.

پس از تحقیقات پلیسی و رصدهای اطلاعاتی، معین شد عاملان اصلی درگیری دو برادر بودند که به دلیل اختلاف حساب مالی با چند تن از مواد فروشان منطقه شهرری درگیر و برای نشان دادن قدرت خود از سلاح گرم استفاده کرده اند و بلافاصله همچون طرف دیگر درگیری از محل گریخته اند.

حدس و گمان پلیس مبنی بر انجام اقدامات تلافی جویانه طرف دیگر نزاع و درگیری که اغلب از عمده فروشان مواد مخدر در جنوب تهران بودند قوت گرفت و ماموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران با تلاش شبانه روزی و رصد اطلاعاتی پیروز شدند روز گذشته مخفیگاه متهمان را در حوالی اسلامشهر شناسایی و در یک عملیات ضربتی با هماهنگی قضایی هر دو برادر را در مخفیگاهشان دستگیرکرده و برای ادامه تحقیقات پلیسی به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ انتقال دهند.

گفتنی است، 5 متهم متواری دیگر این پرونده چندی پیش در عملیات های جداگانه در استان های غربی کشور شناسایی و توسط مأموران پلیس امنیت دستگیر شده اند.

بنابر این گزارش، پس از تحقیقات تکمیلی و اعتراف متهمان به جرم ارتکابی، هر 7 متهم عاملان نزاع و درگیری مسلحانه برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

گفتنی است؛ جدیت و قاطعیت پلیس در اجرای طرح های مقابله با اراذل و اوباش و اخلالگران نظم عمومی در سطح تهران ادامه دارد و شهروندان می توانند در صورت مشاهده تخلف و هنجارشکنی توسط افراد قانون گریز، از طریق تلفن 110 پلیس را در جریان قرار دهند.

منبع: جام جم آنلاین

به "ضرب شست پلیس به اراذل و اوباش تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرب شست پلیس به اراذل و اوباش تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید