شوک به استقلال؛ رشید مظاهری رفتنی شد؟، ایجاد جنگ روانی علیه گلر شماره یک

به گزارش بابا آب داد، اتفاقات رقم خورده طی چند وقت اخیر باعث شده تا شرایط برای ادامه همکاری رشید مظاهری با استقلال به بن بست نزدیک گردد.

شوک به استقلال؛ رشید مظاهری رفتنی شد؟، ایجاد جنگ روانی علیه گلر شماره یک

به گزارش گروه ورزشی بابا آب داد، احمد مددی این روزها تندترین نقدها را متوجه خود می بیند و جالب اینکه بیشتر این ترکش ها از سوی فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی این تیم است. سرمربی آبی ها طی روزهای اخیر بیشترین نقدها را متوجه کادر مدیریتی و خصوصا احمد مددی دانسته و در این رابطه او را به چالش فراخوانده است.

مددی که از ابتدای فصل با نقدها زیادی در مورد نحوه مدیریتش در این باشگاه روبرو بوده، هنوز نتوانسته انتظارات طرفداران و خصوصا کادرفنی و بازیکنان این تیم را برای انجام ماموریت های خود به سرانجام برساند و با مسائل بزرگی روبرو بوده است.

با این حال به نظر می رسد با نحوه مدیریتی احمد مددی او را به در خروجی این باشگاه و دریافت حکم سرانجام ماموریتش از سوی وزارت ورزش نزدیک دانست. خصوصا اینکه فرهاد مجیدی طی روزهای اخیر طی دو مرحله در صفحات شخصی خود نقدها شدیدی را نسبت به نحوه عملکردش مربوط دانسته است.

در تازه ترین ماجرا اما به نظر می رسد شیوه مدیریتی احمد مددی به سمتی پیش می رود که باید کار رشید مظاهری را در این تیم رو به سرانجام دانست. مظاهری که در این فصل با حضور در جمع آبی پوشان توانسته خصوصا در نیم فصل اول با نمایش درخشان خود، مسائل این تیم در دروازه را به حداقل برساند، طی چند وقت اخیر درگیر حواشی بزرگی از سوی مدیریت باشگاه شده است.

اولین اقدام مربوط به ماجرای رشید مظاهری و سعید عزیزیان است؛ در شرایطی که عزیزیان به عنوان مربی گلرهای سابق استقلال اتهاماتی را متوجه رشید مظاهری نموده و مدعی شده از این گلر شکایت خواهد نمود، باشگاه استقلال بدون در نظر دریافت شرایط این ماجرا و نتیجه شکایت و ... اقدام به جریمه رشید مظاهری نموده است. زمان اعلام این جریمه نیز جالب بود؛ احمد مددی در فاصله ساعاتی مانده به بازی با پیکان اقدام به جریمه رشید مظاهری و اعلام آن به این دروازه بان نموده است تا بدون توجه به شرایط روحی و روانی حاصل از این اعلام بدموقع، حاشیه عجیبی را علیه تیم خود شکل دهد.

جریمه دیگر علیه این دروازه بان با اعلام عدم همراهی رشید مظاهری به رفسنجان متوجه وی شده است. در شرایطی که محمود فکری به عنوان سرمربی وقت استقلال با دریافت مجوزهای پزشکی این گلر و مشورت با کادرپزشکی اجازه عدم حضور مظاهری را صادر نموده بود و وریا غفوری نیز در این جلسه حاضر بود، باشگاه به شکلی عجیبی این گلر را جریمه نموده و آن را در پرونده وی قرار داده است.

اتفاقاتی سریالی علیه رشید مظاهری که تعیین نیست با چه هدفی دنبال می گردد تا او را نسبت به ادامه همکاری با این باشگاه دلسرد نمایند. مظاهری که در این فصل توانسته با عملکرد پیروز خود نظر طرفداران را نیز به خود جلب کند و در لیست دراگان اسکوچیچ نیز قرار داشت و اگر دچار مصدومیت نمی شد شاید در منامه نیز حاضر بود، اکنون با اتفاقاتی روبرو شده که شاید در صورت ادامه حضور احمد مددی، شاهد جدایی وی از این باشگاه باید بود.

نکته جالب توجه اینکه مظاهری در قراردادش بندی دارد که در صورت عدم دریافت 20 درصد از مطالباتش قادر خواهد بود از این تیم جدا گردد و با گذشت چند ماه از فعال شدن این بند اما علیرغم پیشنهاد از یکی از باشگاه های متمول لیگ برتر در نیم فصل، ترجیح داد به کارش در جمع آبی پوشان ادامه دهد.

باید دید با ادامه شرایطی که احمد مددی در مورد این بازیکن شکل داده، آیا او قادر خواهد بود در نهایت مظاهری را از حضور در این تیم ناامید کند یا باید منتظر تصمیم عجیبی از سوی گلر آبی ها بود. در شرایط فعلی اما با سوءمدیریتی که مددی در نظر گرفته باید در انتظار اتفاق عجیبی در سرانجام فصل بود.

ایلنا

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شوک به استقلال؛ رشید مظاهری رفتنی شد؟، ایجاد جنگ روانی علیه گلر شماره یک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک به استقلال؛ رشید مظاهری رفتنی شد؟، ایجاد جنگ روانی علیه گلر شماره یک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید