حمله کارشناس تلویزیون مصر به کی روش

به گزارش بابا آب داد، احمد شوبیر کارشناس مطرح تلویزیون مصر در مورد عملکرد کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی این کشور گفت: کی روش بعد از بازی مدعی شده داور تمرکز بازیکنانش را گرفت و موجب شکست ما برابر تونس شد. داور این مسابقه عملکرد ضعیفی داشت و در حدی نبود که بتواند این بازی را مدیریت کند، اما اشتباه تاثیرگذاری نداشت که در نتیجه بازی اثرگذار باشد.

حمله کارشناس تلویزیون مصر به کی روش

وی ادامه داد: کی روش در کنار زمین عصبی و مضطرب است و این مسئله را در بازی مقابل اردن هم دیدیم. او یک مشکل دارد، اینکه تنها می تواند یک سبک و سیستم را در بازی تیمش اجرا کند. تیم ملی مصر با راهنمایی او مثل یک کتاب بازی است که به راحتی خوانده می گردد و شما شاهد هیچ تنوع تاکتیکی نیستید برخلاف موسیمانی سرمربی تیم الاهلی که شاگردانش با روش ها و سبک های متنوعی بازی می نمایند.

کارشناس تلویزیون مصر گفت: تیم ملی در بازی مقابل تونس تنها دو موقعیت برای گل زنی داشت و شما هیچ برنامه تاکتیکی در این مسابقه نمی دیدید. خدا به کی روش رحم نموده که در مرحله انتخابی جام جهانی با هیچ تیم قدرتمندی بازی نکردیم. تنها مقابل همین دو تیم تونست و الجزایر قرار گرفتیم که آن ها هم فقط 4 بازیکن اصلی خودشان را به همراه داشتند و سایر نفراتشان غایب بودند.

شوبیر در خاتمه گفت: زیرک کسی است که از اشتباهات خودش درس بگیرد و نادان کسی است که همچنان بر روی تکرار اشتباهاتش اصرار و لجاجت داشته باشد.

منبع: فرارو

به "حمله کارشناس تلویزیون مصر به کی روش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله کارشناس تلویزیون مصر به کی روش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید