تشریح جزئیات بازگشایی دانشگاه ها

به گزارش بابا آب داد، تهران (پانا) - معاون آموزشی وزارت بهداشت جزئیات بازگشایی دانشگاه ها را گفت.

تشریح جزئیات بازگشایی دانشگاه ها

به گزارش وزارت بهداشت، علی اکبر حقدوست، معاون آموزشی وزارت بهداشت در ارتباط با بازگشایی دانشگاه ها و برنامه واکسیناسیون دانشجویان گفت: با تمهیداتی که از قبل اندیشیده شده بود و هماهنگی که بین وزارت علوم، دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت بهداشت انجام شد، واکسیناسیون دانشجویان و اساتید در شهریور ماه انجام و آغاز شده است.

وی اضافه کرد: اکنون اکیپ هایی در دانشگاه های علوم پزشکی و غیر علوم پزشکی مستقر هستند که مسئولیت تزریق واکسن را برعهده دارند. تقریبا می گردد گفت دو سوم دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور واکسن زده اند. به این علت که بسیاری از دانشجویان ما در محیط های بیمارستانی و آزمایشگاه ها فعال بودند، واکسیناسیون این دانشجویان و اساتید مربوطه شان از قبل صورت گرفته بود.

حقدوست گفت: واکیسناسیون یک سوم به جای مانده دانشجویان و بعلاوه عمده دانشجویان سایر دانشگاه ها با یک زمان بندی آغاز شده است. قرار بر این بود که تا نیمه آبان تمام واکسیناسیون به پایان برسد اما با دسترس بودن واکسن و حمایت ستاد کرونا انشالله این مساله تسریع خواهد شد و امیدواریم واکسیناسیون تا نیمه مهرماه و حداکثر تا پایانی مهرماه به پایان برسد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "تشریح جزئیات بازگشایی دانشگاه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح جزئیات بازگشایی دانشگاه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید