بازی با هنگ کنگ و کامبوج برای یک بازیکن ایران اهمیت بیشتری دارد

به گزارش بابا آب داد، شاید از نظر بعضی کارشناسان بازی با هنگ کنگ و کامبوج فقط دیدارهای دست گرمی برای تیم ملی باشد اما این دو بازی برای سردار آزمون اهمیت ویژه ای دارد.

بازی با هنگ کنگ و کامبوج برای یک بازیکن ایران اهمیت بیشتری دارد

به گزارش گروه ورزشی بابا آب داد، سردار آزمون امید اول گلزنی تیم ملی ایران در بازی های مقدماتی جام جهانی است که در دور رفت هم 4 گل برای تیم ملی ایران زد.

سردار با انگیزه ترین بازیکن تیم ملی در دور برگشت خواهد بود چون در آستانه یک رکوردزنی قرار گرفته است.

مهاجم اول تیم ملی با 34 گل زده پشت سر علی کریمی و جواد نکونام قرار گرفته است و اگر تنها 4 گل زده دور رفت را تکرار کند از رکورد گل های ملی علی کریمی عبور نموده و با نکونام برابر می گردد.

برای این رکوردزنی سردار بیش از هر بازی روی تقابل با کامبوج حساب نموده و می خواهد هت تریک بازی رفت را تکرار کند.

سابقه 3 گل زده در دو بازی به هنگ کنگ هم نشان می دهد آزمون راه گلزنی به این تیم را هم بلد است و نمی خواهد این 90 دقیقه را برای افزایش رکوردش از دست دهد.

این رکوردزنی نه تنها برای سردار اهمیت دارد بلکه تمام ایرانی ها چشم امیدشان به ساق های اوست تا به رکورد در خطر علی دایی روزی برسد.

سردار در 26 سالگی 52 باز پیراهن تیم ملی را به تن نموده و وارد زمین شده که حاصل آن 34 گل بوده است. رکوردی که در 4 بازی پیش رو می تواند از 40 گل هم عبور کند و ما را به آینده امیدوار نگه دارد.

هم رونالدو و هم علی دایی که رکوردداران گل های ملی هستند بیتشر گل های خود را بعد از 30 سالگی زدند و این فرصت برای سردار وجود دارد که از مرز 100 گل ملی هم عبور کند و این امر در صورتی محقق خواهد شد که او در بازی های بی اهمیتی مثل کامبوج و هنگ گنک با تمام توان وارد زمین گردد و رکوردش را ارتقا دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بازی با هنگ کنگ و کامبوج برای یک بازیکن ایران اهمیت بیشتری دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی با هنگ کنگ و کامبوج برای یک بازیکن ایران اهمیت بیشتری دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید