امیرعبداللهیان وارد نیویورک شد

به گزارش بابا آب داد، وزیر امور خارجه کشورمان در رأس هیأتی به منظور شرکت در هفتاد و ششمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد وارد نیویورک شد و مورد استقبال نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد نهاده شد.

امیرعبداللهیان وارد نیویورک شد

به گزارش گروه بین الملل بابا آب داد، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه نو ایران برای شرکت در اجلاس سران هفتاد و ششمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد امروز دوشنبه به وقت محلی در راس هیاتی وارد نیویورک شد.

وزیر امور خارجه در فرودگاه جان اف کندی مورد استقبال مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل و دیگر اعضای نمایندگی ایران در این نهاد بین المللی قرارگرفت.

امیرعبداللهیان را در این سفر، رضا نجفی سرپرست معاونت امور حقوقی و بین المللی و مدیر کل صلح و امنیت وزارت خارجه، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه و اسحاق آل حبیب مدیر کل دفتر وزیر امور خارجه همراهی می نمایند.

بنابر اعلام سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، برای وزیر امور خارجه در طول اقامت در نیویورک حدود 45 ملاقات در سطح دوجانبه با وزیران خارجه کشورهای مختلف از قاره های مختلف آفریقا، آسیا، اروپا و آمریکای لاتین و منطقه و هم با روسای سازمان های بین المللی، دبیرکل سازمان ملل و همه کسانی که درخواست داشتند یا امکان ملاقات بوده، هماهنگ شده است تا در این سفر چند روزه کوتاه، همه ملاقاتها انجام گردد.

انتهایی پیغام، .

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امیرعبداللهیان وارد نیویورک شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیرعبداللهیان وارد نیویورک شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید