آی پد پرو با تراشه M2 و شارژ MagSafe احتمالاً در پاییز 2022 عرضه می گردد

به گزارش بابا آب داد، بنا به نوشته های خبرنامه Power On گورمن، برآورد می گردد که از آنجایی که اپل آی پد پرو های نو را در این ماه در رویداد Peek Performance خود معرفی نکرده، مدل های نو بین سپتامبر و نوامبر امسال وارد بازار شوند. این مسئله شاید برای کسانی که در پی به روز کردن آی پد خود هستند، مهم باشد.

آی پد پرو با تراشه M2 و شارژ MagSafe احتمالاً در پاییز 2022 عرضه می گردد

گورمنمعتقد است که در پاییز سال 2022، به روزرسانی سخت افزاری بسیار مهمی در پیش رو است و مدل های تازه آی پد پرو هم در این تاریخ معرفی می شوند.

مدل های تازه آی پد پرو در مارس 2016، ژوئن 2017، اکتبر 2018، مارس 2020 و آوریل 2021 عرضه شده اند. یعنی سیکل به روزرسانی آی پد پرو 13 تا 16 ماه است. اما این بار این سیکل بیشتر طول خواهد کشید و به 19 ماه خواهد رسید.

در ماه های اخیر شایعات کمی در خصوص نسل بعدی آی پد پرو منتشر شده است، اما گورمن تأیید نموده که انتظار دارد مدل های تازه آی پد پرو دارای شارژ MagSafe و بعلاوه تراشه M2 باشند. انتظار می رود تراشه M2 دارای همان CPU هشت هسته ای M1 باشد، اما به لطف فرآیند 4 نانومتری TSMC از سرعت و کارایی آن افزایش یابد.

بعلاوه شایعه شده است که از هسته های گرافیکی اضافی با گزینه های GPU نه و ده هسته ای در مقایسه با گزینه های GPU هفت و هشت هسته ای در تراشه M1 استفاده خواهد شد.

منبع: یک پزشک

به "آی پد پرو با تراشه M2 و شارژ MagSafe احتمالاً در پاییز 2022 عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آی پد پرو با تراشه M2 و شارژ MagSafe احتمالاً در پاییز 2022 عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید