شروع اردوی تیم ملی فوتبال از 3 فروردین، سوریه تنها بازی تدارکاتی

به گزارش بابا آب داد، امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره تشکیل اردوی تیم ملی در سال جدید به رادیو تهران گفت: اردوی تیم ملی از 3 فروردین 1400 به مدت یک هفته برقرار خواهد بود. در نخستین بازی سال جدید هم روز 10 فروردین با سوریه بازی می کنیم. سوریه روز 8 فروردین به تهران سفر می نماید تا مهیای بازی با تیم ملی کشورمان گردد. برنامه های مربوط به تمرینات و اعلام فهرست جدید تیم ملی هم اطلاع رسانی می گردد.

شروع اردوی تیم ملی فوتبال از 3 فروردین، سوریه تنها بازی تدارکاتی

وی در پاسخ به این سئوال که آیا بازی دیگری برای تیم ملی پیش بینی شده است؟ تاکید نمود: در حال حاضر بازی با سوریه قطعی است و اگر تغییری ایجاد گردد، اعلام خواهد شد. در کمترین زمان ممکن هماهنگی بازی با سوریه صورت گرفت. ان شاءالله ملی پوشان لژیونر هم در اسرع وقت و با توجه به برنامه زمان بندی به اردوی تیم ملی اضافه می شوند.

علوی در مورد زمان اعلام میزبانان لیگ قهرمانان آسیا هم تاکید نمود: ما هم منتظر اعلام رسمی هستیم. در موعد مقرر درخواست میزبانی باشگاه های ما اعلام شد. اخباری در رسانه های خارج از کشور مطرح بوده است و منتظر اعلام AFC هستیم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است همانند اردوی گذشته تیم ملی، برخی از لژیونرها به دعوت حضور در اردوی این تیم پاسخ منفی بدهند؟ گفت: به صورت طبیعی بر اساس فهرست اسکوچیچ مکاتبات برای حضور لژیونر انجام خواهد شد. امیدواریم ظرفیت کامل این عزیزان را در اردوی تیم ملی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شروع اردوی تیم ملی فوتبال از 3 فروردین، سوریه تنها بازی تدارکاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع اردوی تیم ملی فوتبال از 3 فروردین، سوریه تنها بازی تدارکاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید