علت عدم بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی محبوبش تعیین شد

به گزارش بابا آب داد، تهران (پانا) - سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران که قرار بود راهنمایی تیم ملی آفریقای جنوبی را بر عهده بگیرد، باید همچنان خانه نشینی را سپری کند.

علت عدم بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی محبوبش تعیین شد

کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران که پس از انتها کار با ایران، راهی کلمبیا شده بود تا شایستگی هایش را به دنیا ثابت کند اما در مدت کوتاهی حکم اخراجش از این کشور بدنبال تحقیرهای تاریخی فوتبال کلمبیا صادر شد؛ باز هم باید به خانه نشینی ادامه دهد.

در حالی که به نظر می رسید بازگشت کی روش به تیم ملی فوتبال آفریقای جنوبی قطعی شده و این سرمربی پرتغالی به کشوری که علاقه زیادی به آن دارد، برخواهد گشت اما ساعتی پیش سایت فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی گفت معرفی سرمربی جدید تیم ملی فوتبال این کشور به هفته آینده موکول خواهد شد و پس از آن سایت timeslive اطلاع داد که حضور کی روش در تیم ملی این کشور منتفی شده است.

بنابر اعلام این سایت معتبر آفریقایی، کارلوس کی روش برای حضور در تیم ملی فوتبال آفریقای جنوبی درخواست دستمدز عجیب و نجومی سالانه 3 و نیم میلیون یورو را داشته که با مخالفت فدراسیون فوتبال این کشور روبرو شده است و آنها قید همکاری با این مربی موزامبیکی الاصل را زده اند.

علاوه بر کی روش، فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی مذاکراتی با هروه رنارد سرمربی اسبق تیم ملی مراکش و هوگو بروس سرمربی اسبق تیم ملی کامرون انجام داده و این احتمال وجود دارد که از بین این تیم دو نفر یکی سرمربی جدید آفریقای جنوبی گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "علت عدم بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی محبوبش تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت عدم بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی محبوبش تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید