حفظ فرایند افزایشی سود سهام تجارت نو تا انتها 99

به گزارش بابا آب داد، بیمه تجارت نوکه توانسته در شش ماهه نخست سال جاری سود قابل توجهی را برای سهامداران خود کنار بگذارد، این فرایند را با شتاب بیشتری در نیمه دوم سال جاری ادامه خواهد داد.

حفظ فرایند افزایشی سود سهام تجارت نو تا انتها 99

به گزارش خبرگزاری بابا آب داد به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت نو؛ این شرکت در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود یک هزار و 621 ریال سود کنار گذاشت که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته که سود هر سهم 131 ریال بود، از افزایش چشمگیر سود در هر سهم حکایت دارد.

یقینا با سرمایه گذاری های صورت گرفته، بنو در زمان به جامانده ازسال پیروز خواهد شد تا سود بیشتری را برای سهامداران خود کنار بگذارد.

پنجره نو تجارت نو به دنیای بیمه گری

در کنار افزایش سود به وسیله سرمایه گذاری های متنوع، ایجاد پلتفرم بیمه گری باز، راهکاری دیگر برای تضمین آینده کاری درخشان شرکت است. پلتفرم بیمه گری باز این امکان را در اختیار شرکت تجارت نو قرار داده تا بتواند محصولات بیمه ای موجود و جدید را در اختیار کسب و کارهای غیربیمه ای قرار دهدکه با این روش، کسب و کارها قادر هستند محصولات و خدمات خود را با ارزش افزوده بیشتر به مشتریان ارائه نمایند. این امکان علاوه بر خلق محصولات جدید، بازار بیمه تجارت نو را نیز بیش از این توسعه خواهد داد.

خریدآنلاین کالا همراه با بیمه نامه ای که تضمین می نماید کالا بدون عیب و نقص به دست مشتری برسد، از جمله این خدمات است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "حفظ فرایند افزایشی سود سهام تجارت نو تا انتها 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حفظ فرایند افزایشی سود سهام تجارت نو تا انتها 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید