تورهای غیرمجاز طبیعت گردی در اردبیل شناسایی شد

به گزارش بابا آب داد، دبیر انجمن دفاتر مسافرتی و گردشگری استان اردبیل گفت: با همکاری دستگاه های مربوطه تورهای غیرمجاز طبیعت گردی در اردبیل شناسایی و سرپرستان آنها به مراجع قضایی معرفی شدند.

تورهای غیرمجاز طبیعت گردی در اردبیل شناسایی شد

میراث آریا: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، قاسم فرزانه صبح روز 28 فروردین اظهار کرد: با توجه به شرایط قرمز کرونا در شهرستان اردبیل و پیشگیری از شیوع آن در بین طبیعت گردان، روز گذشته از اجرای برنامه های طبیعت گردی جلوگیری شد.

دبیر انجمن دفاتر مسافرتی و گردشگری استان اردبیل ادامه داد: طبق بازرسی و نظارت به عمل آمده بر تورهای گردشگری تعدادی از تورهای غیرمجاز شناسایی و از اجرای تور ممانعت شده و سرپرستان تورها به مراجع قضایی معرفی شدند.

او اضافه نمود: این اقدام با مشارکت و همکاری پلیس امنیت و اداره نظارت بر اماکن نیروی انتظامی و انجمن دفاتر مسافرتی با اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردبیل انجام شد.

فرزانه گفت: با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در صورت تداوم شرایط فعلی شیوع این ویروس، در هفته های آینده نیز با همکاری دستگاه های مربوطه با تورهای مجاز برخوردهای لازم انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

منبع: توریسم آنلاین

به "تورهای غیرمجاز طبیعت گردی در اردبیل شناسایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تورهای غیرمجاز طبیعت گردی در اردبیل شناسایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید