بهاروند: 8 آذر به عنوان روزی ماندگار در فوتبال ایران ثبت شد

به گزارش بابا آب داد به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال امروز با حضور حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون، مهدی محمد نبی، دبیرکل و محمود اسلامیان، عبدالکاظم طالقانی، محمود شیعی، فریدون اصفهانیان، راهنمایی ممبینی و لیلا صوفی زاده برگزار گردید.

بهاروند: 8 آذر به عنوان روزی ماندگار در فوتبال ایران ثبت شد

در شروع این نشست، حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال در ابتدا ضمن تسلیت درگذشت زنده یاد جواد تقی پور، یاری داور برجسته به جامعه فوتبال کشور، با اشاره به برگزاری مجمع تایید اساسنامه و قوانین انتخاباتی، از کوشش مجدانه ارکان فدراسیون در این جهت و همچنین همراهی صمیمانه اعضای مجمع در تصویب قاطعانه این سند تاریخی ابراز تشکر کرد.

وی در این باره مطرح کرد: هشتم آذر ماه سال 99 به عنوان یک روز ماندگار در تاریخ فوتبال کشور به ثبت رسید و اینک فوتبال ما با مهر تاییدی که فیفا بر اساسنامه جدید فدراسیون زد، حرکت پرشتاب خود جهت رسیدن به موفقیت های آینده را شروع خواهد نمود.

در ادامه، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال با ارائه گزارشی درباره تدوین نقشه راه و مراحل منتهی به تصویب اساسنامه جدید مطرح کرد: خوشبختانه مجمع اخیر که به شکل برخط و با حضور و همراهی تام و تمام اعضای مجمع به شکل برخط برگزار گردید، بازتاب مثبت گسترده ای در میان اهالی فوتبال داشت و طی این فرآیند مهم با استقبال فراوان خانواده فوتبال روبرو شد.

وی ادامه داد: فدراسیون بلافاصله پس از انجام مجمع عمومی تصویب اساسنامه جدید و قوانین انتخاباتی، نقشه راه بعدی را جهت برگزاری مجمع انتخاباتی شروع کرد و بر این اساس، در این فاز مراحل مربوط به ارسال نقشه راه برپایی مجمع انتخاباتی در موعد مقرر به فدراسیون بین المللی فوتبال انجام می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بهاروند: 8 آذر به عنوان روزی ماندگار در فوتبال ایران ثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهاروند: 8 آذر به عنوان روزی ماندگار در فوتبال ایران ثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید