بازی رایگان Disney Speedstorm برای کنسول ها و کامپیوتر معرفی گشت

به گزارش بابا آب داد، شرکت گیم لافت (Gameloft) بازی رایگان و ریسینگ دیزنی اسپیداستورم (Disney Speedstorm) را برای کنسول ها و کامپیوتر معرفی کرد. این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد. همچنین از همین الان می توانید برای دریافت آن ثبت نام کنید.

بازی رایگان Disney Speedstorm برای کنسول ها و کامپیوتر معرفی گشت

این بازی بهترین تجربه ریسینگ دیزنی و پیکسار (Pixar) را به شما ارائه خواهد داد. شما باید شخصیت مجبوب خود را انتخاب کرده و در دنیای دیزنی مسابقه دهید. هر شخصیت قابلیت های مخصوص خود را داشته و به همین دلیل تجربه هر کدام منحصر به فرد خواهد بود.

از نکات مهم اسپید استورم می توان به کاراکترهای آشنا اشاره کرد. به این معنا که شما از کاپیتان جک تا مولان (Mulan) را در لیست کاراکترها مشاهده خواهید کرد. با هر مسابقه امتیازاتی به دست خواهید آورد. از آن ها برای ارتقاء کرکتر خود استفاده کرده و در بازی پیشرفت کنید. هر توانایی که بدست می آورید به شما در مسابقه بعدی کمک خواهد کرد.

اگر طرفدار دیزنی باشید، قطعا محل های مسابقه برای شما آشنا خواهند بود. به دلیل اینکه این مکان ها همگی بر اساس ساخته های دیزنی بوده و حس آشنایی را به طرفداران القا خواهند کرد.

ریسینگ این بازی هم به طور کامل به سبک آرکید است. به این معنا که شما باید تکنیک های خاص را بیاموزید و سعی کنید به محیط تسلط پیدا کنید. همان طور که مشخص است رانندگی در این بازی اصلا واقعی نیست و کاملا جنبه تفریحی دارد. با این حال شما نیترو دارید. از آن در زمان مناسب استفاده کنید تا در مسابقه پیروز شوید.

در زمینه آنلاین هم این بازی مانند نمونه های دیگر بخش چند نفره دارد. حال این بخش می تواند به حالت Local یا آنلاین باشد. شما می توانید در کنار دوستانتان به تجربه این عنوان بپردازید و از آن لذت ببرید.

طبق چیزی که اعلام شده از این بازی قرار است تا مدت ها پشتیبانی بشود. پس از عرضه هم کاراکترهای تازه به همراه قابلیت ها و جنبه های دیگر به بازی اضافه خواهند شد.

در ادامه می توانید تریلر رونمایی بازی Disney Speedstorm و تصاویری از آن را ببینید.

منبع: Gematsu.com

منبع: دیجیکالا مگ

به "بازی رایگان Disney Speedstorm برای کنسول ها و کامپیوتر معرفی گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی رایگان Disney Speedstorm برای کنسول ها و کامپیوتر معرفی گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید