کمانداران تست کرونا دادند، بازدید ملی پوشان از خوابگاه جدید

به گزارش بابا آب داد، کمانداران کشورمان پیش از شروع اردو با حضور در سایت تیراندازی با کمان و با هماهنگی فدراسیون پزشکی - ورزشی تست کرونا دادند.

کمانداران تست کرونا دادند، بازدید ملی پوشان از خوابگاه جدید

به گزارش خبرنگار ورزشی بابا آب داد، نخستین مرحله اردوی کمانداران ریکرو و کامپوند بعد از شیوع کرونا و تعطیلی هفت ماه تمرینات، از 15 شهریور به ترتیب در کیش و قزوین شروع خواهد شد. ملی پوشان کشورمان پیش از شروع اردو با حضور در سایت تیراندازی با کمان و با هماهنگی فدراسیون پزشکی - ورزشی ، امروز تست کرونا دادند.

بعد از انجام تست، کمانداران از ساختمان خوابگاه و ساختمان اداری در حال ساخت فدراسیون دیدار کردند.

شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان نیز در این بازدید و در جمع کمانداران اظهار کرد: در دوران شیوع کرونا برنامه های فدراسیون تعطیل نبوده و کارهای زیرساختی با جدیت دنبال شده است.

رضا شبانی، صادق اشرفی، میلاد وزیری، امین پیرعلی، محمدصادق کبودانی، پرهام شبانکاره، شیوا شجاع مهر، زهرا نعمتی، پارمیدا قاسمی، نیلوفر علیپور و سوگند رحمانی نفرات دعوت شده در رشته ریکرو هستند که با هدایت مجید میررحیمی تمرینات خود را شروع می کنند.

تمرینات تیم کامپوند نیز زیر نظر اسماعیل عبادی با حضور آرمین پاکزاد، محمدصالح پالیزبان، کیارش فرزان، هادی نوری، دانیال حیدرزاده، آرزو طاهریان، فاطمه عزیزی، شیرین ریحانی، نازنین بخت پور و گیسا بایبوردی انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کمانداران تست کرونا دادند، بازدید ملی پوشان از خوابگاه جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمانداران تست کرونا دادند، بازدید ملی پوشان از خوابگاه جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید