خبرنگاران رییس کل دادگستری: مشاوران املاک قیمت واقعی زمین هر منطقه یزد را تعیین نمایند

به گزارش بابا آب داد، یزد- خبرنگاران- رییس کل دادگستری یزد با اشاره به اینکه ساماندهی و نظارت بر دلالان زمین و مسکن جدی پیگیری می گردد گفت: مشاوران املاک حداکثر قیمت زمین در هر منطقه از یزد را اعلام نمایند.

خبرنگاران رییس کل دادگستری: مشاوران املاک قیمت واقعی زمین هر منطقه یزد را تعیین نمایند

غلامعلی دهشیری اضافه نمود: در گام اول طرح مقابله با دلالان املاک از 300 بنگاه بازرسی انجام شد و تا امروز 170 بنگاه غیرمجاز، متخلف و فاقد پروانه پلمب و با هشت سایت، پیج و کانال متخلف برخورد شد.

به گزارش چهارشنبه بابا آب داد به نقل از روابط عمومی دادگستری، وی با قدردانی از همه نهادهایی که در گام اول این طرح همکاری کردند اظهار کرد: مردم تشنه این کار بودند و در طول اجرای این طرح شاهد استقبال خوب مردم بودیم.

این مسوول با اشاره به اینکه استان یزد پایه گذار این حرکت در کشور بود خاطر نشان کرد: ما در دستگاه قضایی دست بردار نیستیم و این موضوع را رها نمی کنیم و نظارت ها را ادامه خواهیم داد.

در این نشست در مورد نحوه اجرای گام دوم این طرح بحث و گفتگو شد و همه جوانب این کار آنالیز شد و مقرر گشت سامانه جامع ثبت اطلاعات املاک طی 10 روز آینده رونمایی گردد.

همچنین اتحادیه مشاوران املاک استان به همراه نهادها و سازمان های مرتبط، حداکثر قیمت در هر منطقه از یزد را اعلام و لیست بنگاه های مجاز را برای درج در سامانه ثبت اطلاعات املاک ظرف یک هفته آینده اعلام کند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران رییس کل دادگستری: مشاوران املاک قیمت واقعی زمین هر منطقه یزد را تعیین نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رییس کل دادگستری: مشاوران املاک قیمت واقعی زمین هر منطقه یزد را تعیین نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید